Loading...

Driton Kuka: Rusët ia vodhën medaljen e artë Norës

Kosova fitoi tri medalje në Lojërat Evropiane që u zhvilluan në Minsk të Bjellorusisë. Nora Gjakova për pak nuk ia doli të fitojë medaljen e artë, pasi u mposht nga rusja, Daria Mezhetskaia, në finalen e kategorisë -57 kg. Në një emision në ‘Klan Kosova’, trajneri Driton Kuka ka zbuluar …

Më shumë

Jahjaga: Në Itali shpalosëm kërkesën për ndëshkimin e krimeve serbe në Kosovë

Ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, së bashku me Ambasadoren Alma Lama, deputetet Mexhide Mjaku-Topalli, Saranda Bugujevci dhe Vasfije Krasniqi-Goodman, e mbijetuar e dhunës seksuale gjatë luftës në Kosovë, në seancën dëgjimore në Komisionin për Punë të Jashtme të Dhomës së Deputetëve të Parlamentit të Italisë kanë shpalosur kërkesën për ndëshkim …

Më shumë

Modelja seksi “çmend” fansat me pozat provokuese (FOTO)

Modelja seksi, Kejvina Kthella, ka tërhequr sërish vëmendjen e fansave të saj të shumtë, teksa ka publikuar dy foto ku shfaqet mjaft provokuese. Në fotot e postuara në “Instagram”, ish-velina e “Xing me Ermalin” shfaqet me bikini dhe ndjekësit e saj janë “çmendur” nga pozat që ajo ka marrë. Si …

Më shumë

Shqipëria U20 fantastike, mund edhe Greqinë 3-0

Sukses i jashtëzakonshëm për kombëtaren shqiptare të nën 20-vjeçarëve në volejboll, që arriti të mundë Greqinë në Kampionatin Ballkanik që po zhvillohet në kryeqytet. Skuadra e drejtuar nga trajneri Arben Sako triumfoi pastër 3-0 me sete përballë kombëtares helene, në një ndeshje tepër të luftuar dhe ku u nevojitën pikët …

Më shumë