Home / Të ndryshme

Të ndryshme

E dua Shqipërinë, është toka jonë; nga Marin Mema

Ky vend ka halle, ka probleme, ka shumë pamundësi, varfëri, padrejtësi, ka mungesa të shumta e shtetarë që duan ta rrjepin e ndukin, që e dhunojnë e grabisin, por prapë është vendi ynë, është historia, tradita, trashëgimia, kultura e të parë tanë, është dhimbja, loti, pasioni, dashuria, fëmijëria, rrudhat, kujtimet, malli, …

Më shumë

Modelja seksi “çmend” fansat me pozat provokuese (FOTO)

Modelja seksi, Kejvina Kthella, ka tërhequr sërish vëmendjen e fansave të saj të shumtë, teksa ka publikuar dy foto ku shfaqet mjaft provokuese. Në fotot e postuara në “Instagram”, ish-velina e “Xing me Ermalin” shfaqet me bikini dhe ndjekësit e saj janë “çmendur” nga pozat që ajo ka marrë. Si …

Më shumë

Jalë – Perla e bregdetit shqiptar

Plazhi i Jalës është një nga më të bukurit në të gjithë bregdetin jon. Bukuria e gjirit të bën për vetë që lart në kodër, një vend i cili fokusohet në aparatin e gjithsecilit prej nesh, si një pamje mahnitëse për të mos u harruar, transmeton Gazeta Metro. Sapo del …

Më shumë

Një plazh intim vetëm 6 km nga Himara

Një plazh i vogël por super i qetë dhe intim që nuk i nxë më shumë se dhjetra çadra mund ta gjeni në afërsi të Himarës. Rrugës nga Himara për në Sarandë, në kilometrin e gjashtë e shihni një fermë moderne të të peshqive në deti përgjatë rrugës, transmeton Gazeta Metro. …

Më shumë