Loading...
Home / Aktuale / O’Connell i gëzohet fitores së Kosovës ndaj Bullgarisë

O’Connell i gëzohet fitores së Kosovës ndaj Bullgarisë

Kosova ka shënuar fitore 3 me 2 në ndeshjen me Bullgarinë.


Milot Rashica, Vedat Muriqi dhe Elbasan Rashani ishin golashënuesit e kësaj ndeshje.

Fitores së Kosovës i është gëzuar edhe ambasadori britanik në Kosovë, Ruairi O’Connell.

“Nuk humben shpresë. Nuk u dorëzuan. Fituan. Urime djema! Urime Kosova! ”, ka shkruar O’Connell.

Loading...
Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Nuk njihet më/ Shihni si dukej Beatrix Ramosaj para ndërhyrjeve

Beatrix Ramosaj është një ndër personazhet që pothuajse e shohim gjithë kohës aktive në rrjetet …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *